Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odchovy štěňátek - vrh C

Tak jsem se nakonec rozhodla, že poprosím Barbuchu dotřetice o štěňátka a za tatínka jsem tentokrát vybrala krásného a šikovného pejska, ale černobílého, tak jsem hrozně zvědavá, jak to všechno dopadne.

1.prosince byla Barbucha na sono vyšetření a pan doktor našel 5 štěňátek....jen nevím, kolik jich ve výsledku opravdu bude, protože Barbucha nakonec vždycky měla o jedno méně, než bylo na sonu - jestli tím, že je tak drobná vždycky ještě jedno vstřebala, kdo ví...při prvním vrhu měla mít tři a byla dvě, při druhém našel pan doktor čtyři a narodila se tři, tak jsem vážně zvědavá.....no, hlavně aby byla všechna zdravá a maminka Barbucha (Ballantina) také!

A kdo je ten šikovný budoucí tatínek? Šampion ČR, Klubový šampion práce - tady ho máte:

otec.jpg

Ch  DELIQUENT z Ďáblovy studánky

Majitelka-Eva Chmelíková

CEA: neg. - MVDr. Beránek - 17.05.2010
CEA DNA: normal - Genomia - 12.01.2009
DKK: HD A - MVDr. Ekr - 17.05.2010
KAT: neg. - MVDr. Beránek - 17.05.2010
MDR1 DNA: -/- - -
PRA: neg. - MVDr. Beránek - 17.05.2010

V genealogickém servisu najdete i vše ostatní, výstavní tituly a spoustu zkoušek, které zvládl. Tak si říkám, že kdo chce parádního pejska na sport a podívá se na zkoušky, které má Barbucha, měla by by být štěňátka po obou rodičích pěkně šikovná!

Teď jen, aby všechno dobře dopadlo. A stejně jako u předchozích vrhů, všechno ostatní ode dneška dál už teď najdete v rubrice Komentáře k jednotlivým vrhům.